25LSW390000MEFC90X141
RubyconRubycon
25LSW390000MEFC90X141 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSW390000MEFC90X141.pdf2.25LSW390000MEFC90X141.pdf3.25LSW390000MEFC90X141.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 935 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 935 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSW390000MEFC90X141 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά LSW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 27.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 29.376A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.236" (31.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 390000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 390000µF εφαρμογές General Purpose