25LSQ68000MEFC51X83
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος SCREW TERMINAL
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSQ68000MEFC51X83.pdf2.25LSQ68000MEFC51X83.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSQ68000MEFC51X83 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 3358 pcs Φύλλο δεδομένων 1.25LSQ68000MEFC51X83.pdf2.25LSQ68000MEFC51X83.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm)
Σειρά LSQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.044A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.858" (21.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.386" (86.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 68000µF εφαρμογές General Purpose