25LSW330000MEFC77X151
RubyconRubycon
25LSW330000MEFC77X151 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSW330000MEFC77X151.pdf2.25LSW330000MEFC77X151.pdf3.25LSW330000MEFC77X151.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSW330000MEFC77X151 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.032" Dia (77.00mm)
Σειρά LSW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 26A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 28.08A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.236" (31.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 6.063" (154.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330000µF εφαρμογές General Purpose