25LSQ56000MEFC36X118
RubyconRubycon
25LSQ56000MEFC36X118 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSQ56000MEFC36X118 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5055 pcs Φύλλο δεδομένων 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.417" Dia (36.00mm)
Σειρά LSQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8.4A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.072A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 56000µF