25LSQ120000M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος SCREW TERMINAL
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSQ120000M51X118.pdf2.25LSQ120000M51X118.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSQ120000M51X118 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 3208 pcs Φύλλο δεδομένων 1.25LSQ120000M51X118.pdf2.25LSQ120000M51X118.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm)
Σειρά LSQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 12.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 13.932A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.858" (21.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.764" (121.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 120000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 120000µF εφαρμογές General Purpose