25LSQ82000MEFC51X83
RubyconRubycon
25LSQ82000MEFC51X83 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25LSQ82000MEFC51X83 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3376 pcs Φύλλο δεδομένων 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm)
Σειρά LSQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 10A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.8A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.858" (21.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 82000µF