84-CBSA-3.5X4.0X1.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSA-3.5X4.0X1.2--84S22--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSA-3.5X4.0X1.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSA-3.5X4.0X1.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSA-3.5X4.0X1.2--84S22--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3481 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSA-3.5X4.0X1.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 1.200" (30.48mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole