84-CBSA-3.5X4.0X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSA-3.5X4.0X0.8--84S53--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSA-3.5X4.0X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSA-3.5X4.0X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSA-3.5X4.0X0.8--84S53--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4461 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSA-3.5X4.0X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole