84-CBSF-1.75X2.25X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSF-1.75X2.25X0.8--84S116--C
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSF-1.75X2.25X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSF-1.75X2.25X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSF-1.75X2.25X0.8--84S116--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6735 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSF-1.75X2.25X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole