84-CBSF-1.5X1.5X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSF-1.5X1.5X0.80--84S55--CIR
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSF-1.5X1.5X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSF-1.5X1.5X0.80--84S55--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7726 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
Αλλα ονόματα 84-CBSF-1.5X1.5X0.80
84-CBSF-1.5X1.5X0.80-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm)
Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole