84-CBSA-3.0X7.5X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSA-3.0X7.5X1.0--84S21--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSA-3.0X7.5X1.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSA-3.0X7.5X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSA-3.0X7.5X1.0--84S21--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5332 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSA-3.0X7.5X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 7.500" (190.50mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole