84-CBSF-1.75X2.0X1.05
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 84-CBSF-1.75X2.0X1.05.--84S110--
Φύλλα δεδομένων: 84-CBSF-1.75X2.0X1.05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84-CBSF-1.75X2.0X1.05 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 84-CBSF-1.75X2.0X1.05.--84S110-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4354 pcs Φύλλο δεδομένων 84-CBSF-1.75X2.0X1.05.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
84-CBSF-1.75X2.0X1.05.-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm)
Ύψος - Συνολικά 1.050" (26.67mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole