10-CBSFN-1.0X3.0X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-1.0X3.0X0.13--10S95--CI
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-1.0X3.0X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-1.0X3.0X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-1.0X3.0X0.13--10S95--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3896 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-1.0X3.0X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount