10-CBSFN-1.25X3.0X0.15
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-1.25X3.0X0.150--10S68--
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-1.25X3.0X0.15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-1.25X3.0X0.15 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-1.25X3.0X0.150--10S68-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3279 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-1.25X3.0X0.15.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
Αλλα ονόματα 10-CBSFN-1.25X3.0X0.150
10-CBSFN-1.25X3.0X0.150-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm)
Ύψος - Συνολικά 0.150" (3.81mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount