10-CBSFN-1.5X2.25X0.157
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-1.5X2.25X0.157--10S29--
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-1.5X2.25X0.157.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-1.5X2.25X0.157 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-1.5X2.25X0.157--10S29-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3666 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-1.5X2.25X0.157.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.157" (3.99mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount