10-CBSFN-1.5X2.25X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13--10S64--C
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13--10S64--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4367 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount