10-CBSFN-1.25X3.5X0.15
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-1.25X3.5X0.15--10S86--C
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-1.25X3.5X0.15.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-1.25X3.5X0.15 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-1.25X3.5X0.15--10S86--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3191 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-1.25X3.5X0.15.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.150" (3.81mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount