10-CBSFN-0.5X1.0X0.157
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSFN-0.5X1.0X0.157--10S31--C
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSFN-0.5X1.0X0.157.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSFN-0.5X1.0X0.157 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSFN-0.5X1.0X0.157--10S31--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4252 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSFN-0.5X1.0X0.157.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Ύψος - Συνολικά 0.157" (3.99mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount