TNM3-6.5-10-2
Essentra ComponentsEssentra Components
TNM3-6.5-10-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M3 NYLON 10MM
Φύλλα δεδομένων: TNM3-6.5-10-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM3-6.5-10-2
Αριθμός εξαρτήματος TNM3-6.5-10-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M3 NYLON 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35177 pcs Φύλλο δεδομένων TNM3-6.5-10-2.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα RPC5314
TNM3-6.5-10-2-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Nylon, Brass Insert Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.630" (16.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Male, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm) Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.394" (10.00mm) Natural Χρώμα Natural
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.394" (10.00mm)