TNM2.5-6.5-10-2
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNM2.5-6.5-10-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34140 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M2.5 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.630" (16.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M2.5 Nylon, Brass Insert 0.394" (10.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.394" (10.00mm)