TNM3-6.5-20-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M3 NYLON 20MM
Φύλλα δεδομένων: TNM3-6.5-20-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM3-6.5-20-2
Αριθμός εξαρτήματος TNM3-6.5-20-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M3 NYLON 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35654 pcs Φύλλο δεδομένων TNM3-6.5-20-2.pdf
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Μήκος - Συνολικά 1.024" (26.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Male, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm) Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.787" (20.00mm) Natural Χρώμα Natural
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.787" (20.00mm)