TNM3-6.5-13-2
Essentra ComponentsEssentra Components
TNM3-6.5-13-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM
Φύλλα δεδομένων: TNM3-6.5-13-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM3-6.5-13-2
Αριθμός εξαρτήματος TNM3-6.5-13-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34742 pcs Φύλλο δεδομένων TNM3-6.5-13-2.pdf
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα RPC5315
TNM3-6.5-13-2-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Nylon, Brass Insert Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.748" (19.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Male, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm) Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.512" (13.00mm) Natural Χρώμα Natural
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.512" (13.00mm)