TNM2-6.5-14-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M2 NYLON 14MM
Φύλλα δεδομένων: TNM2-6.5-14-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM2-6.5-14-2
Αριθμός εξαρτήματος TNM2-6.5-14-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M2 NYLON 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27490 pcs Φύλλο δεδομένων TNM2-6.5-14-2.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M2 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.787" (20.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M2 Nylon, Brass Insert 0.551" (14.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.551" (14.00mm)