TNM3-6.5-13-3
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM
Φύλλα δεδομένων: TNM3-6.5-13-3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM3-6.5-13-3
Αριθμός εξαρτήματος TNM3-6.5-13-3 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34235 pcs Φύλλο δεδομένων TNM3-6.5-13-3.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.984" (25.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Male
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.256" (6.50mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.512" (13.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.512" (13.00mm)