ASEK780KLR-150B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK780KLR-150B-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS780XLR
Φύλλα δεδομένων: ASEK780KLR-150B-T-DK.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 708 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK780KLR-150B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 708 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK780KLR-150B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS780xLR
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 13.33mV/A
εμβέλεια 150A Αλλα ονόματα 620-1958