ASEK772KCB-150B-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS772
Φύλλα δεδομένων: ASEK772KCB-150B-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK772KCB-150B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1633 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK772KCB-150B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS772
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 13.33mV/A
εμβέλεια 150A Αλλα ονόματα 620-1955