ASEK770LCB-100B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK770LCB-100B-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEMO 770LCB-100B SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ASEK770LCB-100B-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK770LCB-100B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 2941 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK770LCB-100B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS770
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 20mV/A
εμβέλεια 100A Αλλα ονόματα 620-1621