ASEK781KLR-150B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK781KLR-150B-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS781XLR
Φύλλα δεδομένων: ASEK781KLR-150B-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK781KLR-150B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1512 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK781KLR-150B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS781xLR
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 8.8mV/A
εμβέλεια 150A Αλλα ονόματα 620-1960
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Analog
Ενσωματωμένος - Λεπτομερής περιγραφή ACS781xLR - Current Sensor Sensor Evaluation Board
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T
Κατασκευαστές: Abracon Corporation
Περιγραφή: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD