ASEK780KLR-150U-T-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS780XLR
Φύλλα δεδομένων: ASEK780KLR-150U-T-DK.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 704 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK780KLR-150U-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 704 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK780KLR-150U-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS780xLR
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 26.66mV/A
εμβέλεια 150A Αλλα ονόματα 620-1959