ASEK773ECB-200B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK773ECB-200B-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος EVAL BOARD FOR ACS773
Φύλλα δεδομένων: ASEK773ECB-200B-T-DK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK773ECB-200B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1180 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK773ECB-200B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS773
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 6.6mV/A
εμβέλεια 200A Αλλα ονόματα 620-1957