PRM48BF480M400B00
VicorVicor
PRM48BF480M400B00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 506 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRM48BF480M400B00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 506 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 38V
Τάση - Εισόδου (Max) 55V Τύπος Pre-Regulator Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Σειρά VI Chip® PRM®
Ισχύς (Watts) 400W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 6 (Time on Label) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 96.7% Λεπτομερής περιγραφή Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 38V - 55V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A εφαρμογές ITE (Commercial)