PRM48AF480M400A00
VicorVicor
PRM48AF480M400A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: PRM48AF480M400A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 531 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRM48AF480M400A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 531 pcs Φύλλο δεδομένων PRM48AF480M400A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Pre-Regulator Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Σειρά VI Chip® PRM®
Ισχύς (Watts) 400W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 97.5% Λεπτομερής περιγραφή Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PRM241
PRM241
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
Σε απόθεμα: 5137 pcs
Κατεβάστε: PRM241.pdf
RFQ
PRM230
PRM230
Περιγραφή: RF, RFID, WIRELESS
Σε απόθεμα: 5281 pcs
Κατεβάστε: PRM230.pdf
RFQ
PRM48AH480M200A00
PRM48AH480M200A00
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 200W
Σε απόθεμα: 782 pcs
Κατεβάστε: PRM48AH480M200A00.pdf
PRM48AH480T200A00
PRM48AH480T200A00
Κατεβάστε: PRM48AH480T200A00.pdf
PRM221
PRM221
Κατεβάστε: PRM221.pdf
PRM231
PRM231
Περιγραφή: RF, RFID, WIRELESS
Κατεβάστε: PRM231.pdf
PRM48AF480T400A00
PRM48AF480T400A00
Κατεβάστε: PRM48AF480T400A00.pdf
PRM240
PRM240
Περιγραφή: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ U.FL ANT
Κατεβάστε: PRM240.pdf
PRM48AT480M400A00
PRM48AT480M400A00
Σε απόθεμα: 456 pcs
Κατεβάστε: PRM48AT480M400A00.pdf
PRM220
PRM220
Κατεβάστε: PRM220.pdf
PRM48AT480T400A00
PRM48AT480T400A00