PRM48AF480T400A00
VicorVicor
PRM48AF480T400A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: PRM48AF480T400A00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRM48AF480T400A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1257 pcs Φύλλο δεδομένων PRM48AF480T400A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Pre-Regulator Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Σειρά VI Chip® PRM®
Ισχύς (Watts) 400W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα 1102-1652
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, UVLO Αποδοτικότητα 97.5%
Λεπτομερής περιγραφή Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PRM221
PRM221
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT