PRM48AT480M400A00
VicorVicor
PRM48AT480M400A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: PRM48AT480M400A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 456 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRM48AT480M400A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 456 pcs Φύλλο δεδομένων PRM48AT480M400A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Pre-Regulator Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Σειρά VI Chip® PRM®
Ισχύς (Watts) 400W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 97.5% Λεπτομερής περιγραφή Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A εφαρμογές ITE (Commercial)