PRM48AH480M200A00
VicorVicor
PRM48AH480M200A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 200W
Φύλλα δεδομένων: PRM48AH480M200A00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 782 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRM48AH480M200A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 782 pcs Φύλλο δεδομένων PRM48AH480M200A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Pre-Regulator Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.65" W x 0.27" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm) Σειρά VI Chip® PRM®
Ισχύς (Watts) 200W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 96.7% Λεπτομερής περιγραφή Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PRM48AT480T400A00
PRM48AT480T400A00
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 400W
Σε απόθεμα: 1115 pcs
Κατεβάστε: PRM48AT480T400A00.pdf
RFQ
PRM241
PRM241
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
Σε απόθεμα: 5137 pcs
Κατεβάστε: PRM241.pdf
RFQ
PRM48BF480M400B00
PRM48BF480M400B00
Σε απόθεμα: 506 pcs
Κατεβάστε:
PRM48AT480M400A00
PRM48AT480M400A00