109BF12HA2
Sanyo DenkiSanyo Denki
109BF12HA2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sanyo Denki
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 120X32MM 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 109BF12HA2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BF12HA2
Αριθμός εξαρτήματος 109BF12HA2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή BLOWER 120X32MM 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4279 pcs Φύλλο δεδομένων 109BF12HA2.pdf
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.595 lb (269.89g)
Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.704 in H2O (175.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά Scirocco Ace 120
RPM 2400 RPM Ισχύς (Watts) 7.20W
Αλλα ονόματα 109BF12HA2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Θόρυβος 52.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.600A Λαμβάνοντας Τύπος Ball