109BD24MA2
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC BLOWER 76X30MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BD24MA2
Αριθμός εξαρτήματος 109BD24MA2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή DC BLOWER 76X30MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4387 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 30.00mm Βάρος 0.222 lb (100.7g)
Εύρος τάσης 20.4 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.236 in H2O (58.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 76mm L x 75.5mm H Σειρά San Ace B76
RPM 2100 RPM Ισχύς (Watts) 2.40W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 32.5 dB(A)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Protection Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.100A Λαμβάνοντας Τύπος Ball