109BF24HC2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 120X32MM 24VDC TACH
Φύλλα δεδομένων: 1.109BF24HC2.pdf2.109BF24HC2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BF24HC2
Αριθμός εξαρτήματος 109BF24HC2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή BLOWER 120X32MM 24VDC TACH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4803 pcs Φύλλο δεδομένων 1.109BF24HC2.pdf2.109BF24HC2.pdf
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.595 lb (269.89g)
Εύρος τάσης 20.4 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.704 in H2O (175.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά San Ace B120
RPM 2400 RPM Ισχύς (Watts) 7.20W
Αλλα ονόματα 109BF24HC2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Θόρυβος 52.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.300A Λαμβάνοντας Τύπος Ball