109BF12MA2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 120X32MM 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 109BF12MA2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BF12MA2
Αριθμός εξαρτήματος 109BF12MA2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή BLOWER 120X32MM 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3873 pcs Φύλλο δεδομένων 109BF12MA2.pdf
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.595 lb (269.89g)
Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.441 in H2O (110.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Σειρά Scirocco Ace 120
RPM 1900 RPM Ισχύς (Watts) 3.84W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 44.0 dB(A)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.320A Λαμβάνοντας Τύπος Ball