109BD24HC2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BLOWER 76X30MM 24VDC TACH
Φύλλα δεδομένων: 1.109BD24HC2.pdf2.109BD24HC2.pdf3.109BD24HC2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 109BD24HC2
Αριθμός εξαρτήματος 109BD24HC2 Κατασκευαστής Sanyo Denki
Περιγραφή BLOWER 76X30MM 24VDC TACH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4861 pcs Φύλλο δεδομένων 1.109BD24HC2.pdf2.109BD24HC2.pdf3.109BD24HC2.pdf
Πλάτος 30.00mm Βάρος 0.22 lb (99.79g)
Εύρος τάσης 20.4 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square/Rounded - 76mm L x 75.5mm H Σειρά San Ace B76
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 4.08W
Αλλα ονόματα 109BD24HC2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Θόρυβος 41.5 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Blower
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.170A Λαμβάνοντας Τύπος Ball