EM4702-18-0#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
EM4702-18-0# Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM4702-18-0#
Αριθμός εξαρτήματος EM4702-18-0# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 12848 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 4702 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2555053
EM4702-18-0
EM4702-18-0#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Single To Banana Socket (Jack), Single, Sheathed Patch Cord 5000VDC (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Περιεχόμενα 1 Lead, Black Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 18.0" (457.20mm) 2ο Connector Banana Socket (Jack), Single, Sheathed