EM4702-60-0#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
EM4702-60-0# Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM4702-60-0#
Αριθμός εξαρτήματος EM4702-60-0# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 14660 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 4702 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 3410635
EM4702-60-0
EM4702-60-0#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single To Banana Socket (Jack), Single, Sheathed Patch Cord 5000VDC (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Περιεχόμενα 1 Lead, Black Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm) 2ο Connector Banana Socket (Jack), Single, Sheathed