EM4650-60-2#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM4650-60-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM4650-60-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 15423 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 300VAC, DC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά Minigrabber® 4650 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2540817
EM4650-60-2
EM4650-60-2#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single To Mini Hook Patch Cord 300VAC, DC τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm) 2ο Connector Mini Hook