EM4741-36-0#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .025 SQ PIN RECEPTACLE BLK MTO
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM4741-36-0#
Αριθμός εξαρτήματος EM4741-36-0# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 15895 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 22 AWG Τάση - Ονομαστική 45VAC
Εύρος θερμοκρασίας 122°F (50°C) Σειρά 4741
Αλλα ονόματα 2522807
EM4741-36-0
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Socket, Square, 0.025" (0.64mm) To Socket, Square, 0.025" (0.64mm) Test Lead 45VAC 1 Lead, Black
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Περιεχόμενα 1 Lead, Black
Διαμόρφωση Socket to Socket καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)
2ο Connector Socket, Square, 0.025" (0.64mm) 1ο Connector Socket, Square, 0.025" (0.64mm)