EM4650-48-0#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM4650-48-0#
Αριθμός εξαρτήματος EM4650-48-0# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 12767 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 300VAC, DC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά Minigrabber® 4650 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 4746599
EM4650-48-0
EM4650-48-0#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single To Mini Hook Patch Cord 300VAC, DC τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Black Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm) 2ο Connector Mini Hook