BZX79-C4V7,133
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C4V7,133.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C4V7,133 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4995797 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C4V7,133.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6148-3
568-7953-3-ND
BZX79-C4V7 AMO
BZX79-C4V7 AMO-ND
BZX79-C4V7,133-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C4V7
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C4V3,143
BZX79-C4V3,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.3V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C4V3,143.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C4V3,133.pdf
RFQ
BZX79-C4V7,143
BZX79-C4V7,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 400MW DO35