BZX79-C4V3,133
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C4V3,133.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C4V3,133 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3733866 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C4V3,133.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117700133
BZX79-C4V3 AMO
BZX79-C4V3 AMO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.3V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C4V3
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C47,113
BZX79-C47,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 47V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 5600294 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C47,113.pdf
RFQ
BZX79-C4V7,133
BZX79-C4V7,133
Κατεβάστε: BZX79-C4V7,133.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 400MW DO35
Κατεβάστε: BZX79-C4V7,143.pdf
Κατεβάστε: BZX79-C43,133.pdf
BZX79-C4V3,113
BZX79-C4V3,113
Κατεβάστε: BZX79-C4V3,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 51V 400MW ALF2
BZX79-C4V3,143
BZX79-C4V3,143