BZX79-C4V7,113
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C4V7,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C4V7,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2283714 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C4V7,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-2932-1
568-1670-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C4V7