BZX79-C51,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 51V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C51,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C51,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C51,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 51V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2857553 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C51,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 51V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117960143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 180 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 51V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 35.7V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C51
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C51,133
BZX79-C51,133
Σε απόθεμα: 3388681 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C51,133.pdf
RFQ
BZX79-C4V7,113
BZX79-C4V7,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C4V7,113.pdf
RFQ
BZX79-C51,113
BZX79-C51,113
Κατεβάστε: BZX79-C51,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 400MW DO35