BZX79-C56,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 56V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C56,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C56,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C56,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 56V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3587051 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C56,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 56V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117970113
BZX79-C56 T/R
BZX79-C56 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 200 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 56V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 39.2V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C56
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C4V7,143
BZX79-C4V7,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 400MW DO35
Σε απόθεμα: 5341415 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C4V7,143.pdf
RFQ
BZX79-C5V1,133
BZX79-C5V1,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.1V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C5V1,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C5V1,143.pdf
BZX79-C56,143
BZX79-C56,143
Κατεβάστε: BZX79-C56,143.pdf
BZX79-C51,143
BZX79-C51,143